SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
119 000 €
(10 818 € / m²)
Prodaja
1
1
11 m²
Rue Riblette, Paris

spalnica1
površina11 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Rue Étienne Marey - A 400 m du métro Pelleport et des commerces, venez découvrir ce studio de 10,73 m² (loi Carrez), situé au 4e étage avec ascenseur ...

Plinsko ogrevanje
Starost oglasa: 5 dni
Posodobljeno: 5 dni

Lokacija

Rue Riblette, Paris
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

AGENCES DE FRANCE

Podobni oglasi