SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
899 000 €
(14 270 € / m²)
Prodaja
3
1
63 m²
Rue de Rivoli, Paris

spalnica3
površina63 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Paris 1er Proche Montorgueil / Rue du Jour 3 pièces avec cachet et rénovation de qualité En exclusivité Les Beaux QuartiersDans un bel immeuble an...

Električno
Starost oglasa: 5 dni
Posodobljeno: 5 dni

Lokacija

Rue de Rivoli, Paris
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Les Beaux Quartiers

Podobni oglasi