SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
2 250 000 €
(14 516 € / m²)
Prodaja
5
1
155 m²
Avenue de Wagram, Paris

spalnica5
površina155 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Paris 8th Arrondissement, Courcelles/Place des Ternes - Bright 2nd-floor apartment - 3 bedrooms - High ceilings.

Plinsko ogrevanje
Starost oglasa: 10 dni
Posodobljeno: 8 dni

Lokacija

Avenue de Wagram, Paris
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

BARNES Saint-Honoré

Podobni oglasi