SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
830 000 €
(7 905 € / m²)
Prodaja
5
1
105 m²
Rue Ordener, Paris

spalnica5
površina105 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Hadrien Catteau vous propose: Paris 18e – Rue Letort – Quartier Clignancourt à 5 min de Jules JoffrinVenez découvrir ce bel appartement f...

Ostalo
Starost oglasa: 11 dni
Posodobljeno: 11 dni

Lokacija

Rue Ordener, Paris
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi