SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
267 000 €
(8 613 € / m²)
Prodaja
2
1
31 m²
Allée Cavalière, Paris

spalnica2
površina31 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Situé au 1er étage d'un bel immeuble en pierre de taille, l'Adresse Wattignies vous propose en exclusivité cet appartement de type 2 pièces d'une supe...

Električno
Starost oglasa: 7 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

Allée Cavalière, Paris
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

l'Adresse - Stéphane Eray - l'Adresse Paris 12 - Wattignies

Podobni oglasi