SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
676 000 €
(11 860 € / m²)
Prodaja
3
1
57 m²
Rue Pouchet, Paris

spalnica3
površina57 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Katia Assouline vous propose: RUE DU DOCTEUR HEULIN – BELLE PRESTATION – IMMEUBLE ANCIEN – ÉTAGE ÉLEVÉA proximité immédiate du marché des...

Ostalo
Starost oglasa: 11 dni
Posodobljeno: 11 dni

Lokacija

Rue Pouchet, Paris
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi