SUPA24
1 785 000 €
(16 227 € / m²)
Prodaja
3
1
110 m²
Rue Pastourelle, Paris

spalnica3
površina110 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

DOLY est fier de vous présenter un appartement de caractère de 110 m² (loi Carrez), situé au cœur du 3ᵉ arrondissement, à quelques minutes à pied des ...

Ostalo
Starost oglasa: 10 dni
Posodobljeno: 10 dni

Lokacija

Rue Pastourelle, Paris
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DOLY

Podobni oglasi