SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
450 000 €
(13 235 € / m²)
Prodaja
1
1
34 m²
Rue Ordener, Paris

spalnica1
površina34 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Sylvia Giarratana vous propose: Situé au cOEur de la très prisée Place du Tertre, à l’abri de l’agitation touristique, ce bien d’exceptio...

Ostalo
Starost oglasa: 12 dni
Posodobljeno: 12 dni

Lokacija

Rue Ordener, Paris
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi