SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 690 000 €
(10 242 € / m²)
Prodaja
3
1
165 m²
Avenue Georges Mandel, Paris

spalnica3
površina165 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

EXCLUSIVE - Paris 16th arrondissement - Trocadéro
Exceptional apartment on Avenue Georges Mandel ~100 m² garden
Located on the garden level of a Hauss...

Parametri

Ustvarjeno z AI

Visoki stropiPo prenoviNaravna svetlobaNadstropje

Ostalo
Starost oglasa: 14 dni
Posodobljeno: 14 dni

Lokacija

Avenue Georges Mandel, Paris
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

PRIMEROS

Podobni oglasi