SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
545 000 €
(6 412 € / m²)
Prodaja
2
1
85 m²
Rue Riblette, Paris

spalnica2
površina85 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Situé rue de l'Ermitage entre le parc de Belleville et le cimetière du Père-Lachaise, cet atelier de 86,26 m2 (83,91 m2 Carrez) est composé de deux pi...

Električno
Starost oglasa: 22 dni
Posodobljeno: 22 dni

Lokacija

Rue Riblette, Paris
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ESPACES ATYPIQUES Paris - ESPACES ATYPIQUES Paris - Est

Podobni oglasi