Seznam ponudb
10
10
10
192 500 €
(2 406 € / m²)
Prodaja
4
1
80 m²
Rue de Buzenval, Paris
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
4
površina
80 m²
kopalnice
Prevedi v angleščina
20th arrondissement near Nation: Catering and Restaurant Business for Sale.
Catering and restaurant business for sale due to retirement. Beautiful ...
Prikaži celoten opis
Parametri
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Starost oglasa:
13 dni
Posodobljeno:
13 dni
Prijavi oglas
Lokacija
Rue de Buzenval, Paris
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.