SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
430 000 €
(11 944 € / m²)
Prodaja
2
1
36 m²
Rue de la Roquette, Paris

spalnica2
površina36 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Bénédicte Poirier vous propose: PARIS 11e rue du chemin Vert - Réunion de 2 lots - 35,56 M2 - Usage mixte habitation / ProfessionnelJe v...

Parametri

Ustvarjeno z AI

Leseni podOdprt bivalni prostorLočeni wcPo prenoviNaravna svetlobaNadstropje

Ostalo
Starost oglasa: 17 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Rue de la Roquette, Paris
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi