SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
499 000 €
(9 415 € / m²)
Prodaja
3
1
53 m²
Allée Cavalière, Paris

spalnica3
površina53 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Situé dans le quartier recherché de Bercy, à seulement 5 minutes à pied du métro Cour Saint-Emilion (ligne 14), ce duplex lumineux développe 53,76 m2 ...

Električno
Starost oglasa: 16 dni
Posodobljeno: 16 dni

Lokacija

Allée Cavalière, Paris
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ESPACES ATYPIQUES Paris - ESPACES ATYPIQUES Paris - Est

Podobni oglasi