SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 390 000 €
(13 900 € / m²)
Prodaja
4
1
100 m²
Avenue des Ternes, Paris

spalnica4
površina100 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Paris 17 - Ternes / Mac-Mahon - 3-bed apartment
Magnificent 102m² (1,098 sq ft) renovated apartment (100.30m² or 1,080 sq ft of Carrez Law surface), ...

Plinsko ogrevanje
Starost oglasa: 26 dni
Posodobljeno: 24 dni

Lokacija

Avenue des Ternes, Paris
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

BARNES Saint-Honoré

Podobni oglasi