SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
505 000 €
(13 289 € / m²)
Prodaja
2
1
38 m²
Rue Monge, Paris

spalnica2
površina38 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Ivana NECASOVA vous propose: Sectorisation Henri IV - Appartement lumineux avec Vue Imprenable – Place ContrescarpeUn bien rare sur le ma...

Ostalo
Starost oglasa: 32 dni
Posodobljeno: 28 dni

Lokacija

Rue Monge, Paris
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi