SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
2 390 000 €
(17 970 € / m²)
Prodaja
5
1
133 m²
Rue Saint-Roch, Paris

spalnica5
površina133 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Paris 1st - Saint-Honoré / Tuileries - Superb classic apartment with dual exposure - Hardwood floors, moldings, and fireplaces - Ceiling height: 12 fe...

Ostalo
Starost oglasa: 34 dni
Posodobljeno: 34 dni

Lokacija

Rue Saint-Roch, Paris
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

A1 PALAIS ROYAL IMMOBILIER

Podobni oglasi