SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
4 500 000 €
(23 438 € / m²)
Prodaja
5
1
192 m²
Rue Monge, Paris

spalnica5
površina192 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

À VENDRE PARIS 5ÈME - VAL-DE-GRÂCE - APPARTEMENT D'EXCEPTION - Dans l'un des environnements les plus recherchés de la Rive Gauche, face à la majestueu...

Ostalo
Starost oglasa: 45 dni
Posodobljeno: 12 dni

Lokacija

Rue Monge, Paris
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

PARIS LUXURY HOMES

Podobni oglasi