SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
152 950 €
(4 934 € / m²)
Prodaja
2
1
31 m²
Rue Monge, Paris

spalnica2
površina31 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

VIAGER OCCUPÉ – PARIS 5ᵉ – PLACE MONGE – IMMEUBLE HAUSSMANNIEN - GRAND T2 AVEC COUR / TERRASSE – FORTE DÉCOTE D’ACQUISITIONBien extrêmement rare dans ...

Ostalo
Starost oglasa: 49 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Rue Monge, Paris
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

MYFACTOTUM

Podobni oglasi