SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 145 000 €
(11 117 € / m²)
Prodaja
4
1
103 m²
Rue des Trois Frères, Paris

spalnica4
površina103 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Ideally located in the heart of Montmartre, just steps away from Abbesses, this charming apartment is nestled within a beautiful 19th-century building...

Plinsko ogrevanje
Starost oglasa: 61 dni
Posodobljeno: 46 dni

Lokacija

Rue des Trois Frères, Paris
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

John Taylor Paris

Podobni oglasi