SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
58 000 €
(8 286 € / m²)
Prodaja
1
1
7 m²
Rue Laferrière, Paris

spalnica1
površina7 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Rafael Vu Van vous propose: Opportunité rare – Studette à fort potentiel au cOEur d’un quartier mythique, totalement à rénoverIdéalement ...

Ostalo
Starost oglasa: 63 dni
Posodobljeno: 16 dni

Lokacija

Rue Laferrière, Paris
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi