SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 038 000 €
(8 650 € / m²)
Prodaja
3
1
120 m²
Rue Pouchet, Paris

spalnica3
površina120 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Eddy Lesage vous propose: PARIS 17ᵉ – WAGRAM – APPARTEMENT / LOCAL PROFESSIONNEL 120 m² – BIEN RARE, CHAMBRE DE SERVICEÀ 3 minutes à pied...

Ostalo
Starost oglasa: 65 dni
Posodobljeno: 39 dni

Lokacija

Rue Pouchet, Paris
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi