SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 380 000 €
(10 952 € / m²)
Prodaja
5
1
126 m²
Rue Henri de Bornier, Paris

spalnica5
površina126 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

EXCLUSIVE PRESTIGE ADDRESSLocated on rue Octave Feuillet, about 300 meters from the La Muette station, 200 meters from the Ranelagh garden, in the hea...

Ostalo
Starost oglasa: 89 dni
Posodobljeno: 35 dni

Lokacija

Rue Henri de Bornier, Paris
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

LIN IMMO

Podobni oglasi