SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
2 120 000 €
(17 097 € / m²)
Prodaja
5
1
124 m²
Rue de la Fédération, Paris

spalnica5
površina124 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Located on the sixth floor by elevator of such a beautiful, well-maintained Haussmann building, this 124.52sqm loi Carrez apartment benefits from unob...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

Visoki stropiLeseni podKaminLočena kuhinjaTuš kabinaLočeni wc

Ostalo
Starost oglasa: 86 dni
Posodobljeno: 86 dni

Lokacija

Rue de la Fédération, Paris
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Junot Grenelle

Podobni oglasi