SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
995 000 €
(14 214 € / m²)
Prodaja
2
1
70 m²
Rue Mouffetard, Paris

spalnica2
površina70 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Paris 5th ? Opposite the Jardin du Collège de FranceLocated on the 4th floor with elevator access, this well-designed 70 m2 three-room apartment compr...

Ostalo
Starost oglasa: 94 dni
Posodobljeno: 94 dni

Lokacija

Rue Mouffetard, Paris
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

HOME HUNTS

Podobni oglasi