SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
6 100 000 €
(36 310 € / m²)
Prodaja
6+
1
168 m²
Port de Suffren, Paris

spalnica6+
površina168 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Paris 16 - Magnificent duplex apartment with tremendous potential, located on the 7th and 8th floors of a magnificent building dating from 1925.

Ostalo
Starost oglasa: 118 dni
Posodobljeno: 31 dni

Lokacija

Port de Suffren, Paris
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

BARNES Passy-La Muette

Podobni oglasi