SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
8 420 000 €
(45 514 € / m²)
Prodaja
5
2+
185 m²
Rue Cambacérès, Paris

spalnica5
površina185 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Paris 8e - Montaigne - Triangle d'Or - In one of the avenue's most sought-after and secure condominiums, Coldwell Banker Paris offers you an exception...

Ostalo
Starost oglasa: 125 dni
Posodobljeno: 125 dni

Lokacija

Rue Cambacérès, Paris
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Coldwell Banker Paris

Podobni oglasi