SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 245 000 €
(9 577 € / m²)
Prodaja
4
1
130 m²
Rue Pastourelle, Paris

spalnica4
površina130 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Vendôme Exclusive Properties vous invite à venir découvrir à l’orée du Marais, entre le Boulevard du Temple et le Cirque d’Hiver, cet appartement de c...

Plinsko ogrevanje
Starost oglasa: 132 dni
Posodobljeno: 33 dni

Lokacija

Rue Pastourelle, Paris
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Vendôme Exclusive Properties

Podobni oglasi