SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
449 000 €
(8 315 € / m²)
Prodaja
3
1
54 m²
Rue Pouchet, Paris

spalnica3
površina54 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Henri Carducci vous propose: PARIS 17ᵉ – ÉPINETTES – À PROXIMITÉ DE LA CITÉ DES FLEURS ET DE LA LIGNE 14Dans le quartier des Épinettes, d...

Ostalo
Starost oglasa: 132 dni
Posodobljeno: 36 dni

Lokacija

Rue Pouchet, Paris
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi