SUPA24
Dnevna soba; lesena tla, naravna svetloba, sodoben slog, visoki stropi
Dnevna soba
Dnevna soba
209 000 €
(9 952 € / m²)
Prodaja
1
1
21 m²
Allée Cavalière, Paris

spalnica1
površina21 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Investissement locatif résidence affaires loueur meublé Loyer annuel HT : 9701 euros soit 10 671 euros/TTC Charges générales de copropriété /an : 03...

Ostalo
Starost oglasa: 143 dni
Posodobljeno: 81 dni

Lokacija

Allée Cavalière, Paris
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

l'Adresse - Efficience - l'Adresse - Efficience - Saint-Roch

Podobni oglasi