SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
395 000 €
(12 344 € / m²)
Prodaja
1
1
32 m²
Rue du Mail, Paris

spalnica1
površina32 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

BARNES is listing this magnificent 32.41m² or 349 sq ft (Carrez Law) renovated apartment, situated on the ground floor of a shared ownership building,...

Električno
Starost oglasa: 202 dni
Posodobljeno: 77 dni

Lokacija

Rue du Mail, Paris
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

BARNES Le Marais

Podobni oglasi