SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
850 000 €
(9 659 € / m²)
Prodaja
4
1
88 m²
Allée Cavalière, Paris

spalnica4
površina88 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Marine Duhec vous propose: Appartement 4 pièces – Paris 12e (proche Gare de Lyon)Dans un immeuble de 1989 avec ascenseur.Découvrez ce bel...

Ostalo
Starost oglasa: 214 dni
Posodobljeno: 157 dni

Lokacija

Allée Cavalière, Paris
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi