SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
2 200 000 €
(16 296 € / m²)
Prodaja
4
1
135 m²
Rue Singer, Paris

spalnica4
površina135 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

اكتشف هذه الشقة المميزة المعروضة للبيع في حي باريس 16 الراقي، بمساحة واسعة تبلغ 135.84 متر مربع، تتكون من أربع غرف واسعة وغرفة نوم واحدة. الشقة مصممة ...

Plinsko ogrevanje
Starost oglasa: 232 dni
Posodobljeno: 45 dni

Lokacija

Rue Singer, Paris
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

John Taylor Paris

Podobni oglasi