SUPA24
1 114 395 €
(19 214 € / m²)
Prodaja
2
2+
58 m²
Rue des Mathurins, Paris

spalnica2
površina58 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Ideally located just steps from the Opéra, the Grands Magasins, and La Madeleine, 27 Mathurins enjoys a prime address in the heart of Paris. It is the...

Ostalo
Starost oglasa: 237 dni
Posodobljeno: 236 dni

Lokacija

Rue des Mathurins, Paris
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Living on the Côte d'Azur

Ab Kuijer

Podobni oglasi