SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
490 000 €
(14 412 € / m²)
Prodaja
2
1
34 m²
Rue Dosne, Paris

spalnica2
površina34 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

VANEAU presents to you in a beautiful building on Avenue Foch, a 34.92m2 Carrez apartment including a living room opening onto an open kitchen, a bedr...

Plinsko ogrevanje
Starost oglasa: 332 dni
Posodobljeno: 331 dni

Lokacija

Rue Dosne, Paris
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Vaneau Trocadéro

Podobni oglasi