SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
780 000 €
(25 161 € / m²)
Prodaja
1
1
31 m²
Quai des Grands Augustins, Paris

spalnica1
površina31 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Quai des Grands Augustins, dans un bel immeuble ancien , Studio de 31 m² type Loft en Rez de jardin avec jardin de 24m² comprenant un séjour avec cu...

Ostalo
Starost oglasa: 340 dni
Posodobljeno: 339 dni

Lokacija

Quai des Grands Augustins, Paris
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Vaneau Luxembourg

Podobni oglasi