SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
22 500 000 €
(43 103 € / m²)
Prodaja
6+
1
522 m²
Avenue d'Eylau, Paris

spalnica6+
površina522 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Paris 16th. Trocadero.
Exceptional 522 m² apartment facing the Eiffel Tower and Trocadéro.
Entirely renovated by an internationally-renowned architect...

Ostalo
Starost oglasa: 345 dni
Posodobljeno: 345 dni

Lokacija

Avenue d'Eylau, Paris
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

JOHN TAYLOR PARIS

Podobni oglasi