SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
162 500 €
(5 242 € / m²)
Prodaja
2
1
31 m²
Route de Saint-Roch, Paradou

spalnica2
površina31 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

!! SOUS COMPROMIS DE VENTE !! * Résidence avec piscine, aire de jeux pour enfants, boulodrome* Au calme, dans un environnement arboré d'oliviers, au p...

Električno
Starost oglasa: 492 dni
Posodobljeno: 491 dni

Lokacija

Route de Saint-Roch, Paradou
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Maison Ou Appart?

Podobni oglasi