SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
415 000 €
(5 461 € / m²)
Prodaja
4
1
76 m²
Rue Delizy, Pantin

spalnica4
površina76 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Découvrez ce superbe appartement de 76 m², niché au troisième étage d'une résidence moderne à Pantin. Récemment rénové, il se distingue par une lumino...

Plinsko ogrevanje
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Rue Delizy, Pantin
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ZEFIR IMMOBILIER

Podobni oglasi