SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
239 000 €
(3 104 € / m²)
Prodaja
4
1
77 m²
Résidence de la Source, Ozoir-la-Ferrière

spalnica4
površina77 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Jimmy Bosselut (06 15 81 94 07) vous propose : F4 EN DUPLEX – JARDIN PRIVATIF – PETITE COPROPRIÉTÉÀ Ozoir-la-Ferrière, dans un quartier c...

Ostalo
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Résidence de la Source, Ozoir-la-Ferrière
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi