SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
159 990 €
(1 798 € / m²)
Prodaja
4
1
89 m²
Chemin du Gué Florent, Orvault

spalnica4
površina89 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Situé dans le quartier recherché de la Ferrière à Orvault, découvrez cet appartement de 89m2, idéal pour un investissement locatif clé en main. Le bi...

Plinsko ogrevanje
Starost oglasa: 141 dni
Posodobljeno: 81 dni

Lokacija

Chemin du Gué Florent, Orvault
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Cercle LOIRE - l'Adresse Orvault

Podobni oglasi