SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
65 000 €
(2 407 € / m²)
Prodaja
1
1
27 m²
Ruelle de la Procession, Ormoy

spalnica1
površina27 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Bertrand Sextius vous propose: *** IDÉAL INVESTISSEURS!!! *** Studio de 27m2 en résidence de tourisme (LMNP), avec kitchenette, salle de ...

Ostalo
Starost oglasa: 6 dni
Posodobljeno: 6 dni

Lokacija

Ruelle de la Procession, Ormoy
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi