SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
159 990 €
(3 019 € / m²)
Prodaja
2
1
53 m²
Rue d'Issoudun, Orléans

spalnica2
površina53 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Situé dans le quartier prisé de Saint-Marceau à Orléans, cet appartement traversant de 2 pièces séduit par sa modernité et sa configuration pratique. ...

Električno
Starost oglasa: 6 dni
Posodobljeno: 6 dni

Lokacija

Rue d'Issoudun, Orléans
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ZEFIR IMMOBILIER

Podobni oglasi