SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
117 000 €
(2 294 € / m²)
Prodaja
2
1
51 m²
Route d'Espalion, Onet-le-Château

spalnica2
površina51 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

iad France - Jonathan Lloria vous propose: EXCLUSIVITÉ – T2 avec terrasse et vue exceptionnelle sur Rodez et Onet-le-Château.Situé sur les hauteurs d’...

Ostalo
Starost oglasa: 7 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

Route d'Espalion, Onet-le-Château
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi