SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
209 000 €
(3 266 € / m²)
Prodaja
3
1
64 m²
Rue de Rennes, Noyal-Châtillon-sur-Seiche

spalnica3
površina64 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Exclusivité DELIN Immobilier, rare sur le marché, dans le centre de Noyal Chatillon appartement type3 de 65m2 au rez de chaussée d'une petite résidenc...

Ostalo
Starost oglasa: 18 dni
Posodobljeno: 16 dni

Lokacija

Rue de Rennes, Noyal-Châtillon-sur-Seiche
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Delin Immobilier

Podobni oglasi