SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
189 900 €
(3 724 € / m²)
Prodaja
3
1
51 m²
Rue Carnot, Noisy-le-Sec

spalnica3
površina51 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Grégory Thommas vous propose: Exclusivité - Appartement 3 pièces de 51m² avec balcon et place de parking - Situé à Noisy-le-Sec, à seul...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Rue Carnot, Noisy-le-Sec
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi