SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
245 000 €
(4 153 € / m²)
Prodaja
3
1
59 m²
Place Émile Menier, Noisiel

spalnica3
površina59 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

NOUVELLE EXCLUSIVITE L'ADRESSE COEUR DE VILLE INVESTISSEMENT LOCATIF ? 3 PIECES VENDU LOUE ? NOISIEL (77186) Idéal investisseur ! Appartement 3 pi...

Plinsko ogrevanje
Starost oglasa: 15 dni
Posodobljeno: 15 dni

Lokacija

Place Émile Menier, Noisiel
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

l'Adresse - Cur de ville - l'Adresse Noisy-le-Grand

Podobni oglasi