SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
667 000 €
(7 580 € / m²)
Prodaja
4
1
88 m²
Villa de Beauté, Nogent-sur-Marne

spalnica4
površina88 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Caroline Rousseau vous propose: Au cOEur de ville de Nogent-Sur-Marne, appartement familial de 4 pièces avec son balcon profond et sa cav...

Ostalo
Starost oglasa: 29 dni
Posodobljeno: 27 dni

Lokacija

Villa de Beauté, Nogent-sur-Marne
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi