SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
157 000 €
(7 476 € / m²)
Prodaja
2
1
21 m²
Villa de Beauté, Nogent-sur-Marne

spalnica2
površina21 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Audrey Cardoso vous propose: NOGENT-SUR-MARNE **PLEIN COEUR CENTRE VILLE**Situé au 5ème et dernier étage d'un immeuble de 1930, venez déc...

Ostalo
Starost oglasa: 39 dni
Posodobljeno: 39 dni

Lokacija

Villa de Beauté, Nogent-sur-Marne
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi