SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
189 900 €
(2 532 € / m²)
Prodaja
3
1
75 m²
Chemin de la Faisane, Nîmes

spalnica3
površina75 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Découvrez ce charmant appartement en plein coeur du centre ville, a seulement quelques pas des Arènes! Avec ses 75m2 habitables, cet apartement lumine...

Ostalo
Starost oglasa: 490 dni
Posodobljeno: 490 dni

Lokacija

Chemin de la Faisane, Nîmes
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Una Immobilier

Podobni oglasi