SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
127 200 €
(1 479 € / m²)
Prodaja
4
1
86 m²
Chemin de la Faisane, Nîmes

spalnica4
površina86 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Découvrez cet appartement de type 4 de 86m2 (loi Carrez) situé au chemin bas d'Avignon au 1er étage sans ascenseur d'un petit immeuble bien entretenu....

Ostalo
Starost oglasa: 492 dni
Posodobljeno: 492 dni

Lokacija

Chemin de la Faisane, Nîmes
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Best Home

Podobni oglasi